Монтажник електро и слаботокови инсталации
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме малка фирма специализирала се в проектиране, изграждане и поддръжка на слаботокови системи.

Отговорности

• Монтажни и по-рядко сервизни дейности;
• Качествено извършване на поставените задачи;
• Спазване на трудовата дисциплина;
• Правилно съхранение на поверените материали;
• Правилната експлоатация на поверените му техника и инструменти.

Изисквания и необходими умения

• Опит в изграждането на електро или слаботокови инсталации е плюс, но не е задължително;
• Млад, с желание за обучение и развитие;
• Умение за работа с ръчни инструменти;
• Комуникативност, отговорност и точност при поставяне на срокове.

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в проспериращ отрасъл;
• Мотивиращо възнаграждение, в зависимост от постигнатите резултати.
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата;
• Постоянен трудов договор и осигуровки;
• Възможност за изява и развитие.
VCD