Оперативен счетоводител
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ако вие сте млад специалист и имате необходимост от натрупване на опит, то ние ще ви дадем тази възможност. Пласком Акаунт предлага услуги в областта на счетоводство и финанси, бизнес консултиране, вътрешен и независим одит. Нашите клиенти са български и чуждестранни фирми. Стремежът ни е, екипът ни да е добре обучен и компетентен в постигане на отлични резултати в полза на клиентите ни.

Отговорности

•Ежедневно въвеждане на първичните документи на обслужваните дружества;
•Изготвя ДДС, VIES декларации;
•Изготвя месечни справки предназначени за дружествата клиенти;
•Участва в изготвянето на годишни финансови отчети и данъчни декларации;

Изисквания и необходими умения

•Висше икономическо образование;
•Познаване и прилагане на ЗС, НСС и данъчното законодателство;
•Много добра компютърна грамотност (Excel, счетоводен софтуер);
•Комбинативност, оперативност и умения за работа в екип;
•Минимум 3 години стаж като счетоводител;
•Владеене на английски език на работно ниво.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
•Добри условия за работа;
•Конкурентно заплащане;
•Удобна офис локация в близост до метростанция и градски транспорт-район Изток
VCD