Ники транс 88 ЕООД
Шофьор-куриер
София
full-time

София full-time

About us

"Ники Транс 88" ЕООД търси да назначи шофьор-куриер за гр. София.

Responsibilities

Задължения:
- приема и доставя от и на клиенти пратки в определения район;
- участва в дейности по приемането и предаването на пратките си в складовата база;
- генерира товарителници;
- работи с пари, документи и касов апарат;
- отговаря за правилното съхранение, транспортиране, товарене и разтоварвани на пратките си;
- следи за състоянието и външния вид на поверения му автомобил.

Requirements and necessary skills

Изисквания:
- завършено средно образование;
- шофьорска книжка категория "В";
- способност за ефективна работа в динамична среда;
- опит в работата с пари и документи;
- мотивираност, комуникативност, инициативност;
- чисто съдебно минало;

Ние предлагаме:
- динамична и разнообразна работа;
- възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- служебен автомобил;
- служебен телефон;
- работно облекло.

Работата не е подходяща за студенти!

We offer

Ако отговаряте на изискванията и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете CV с актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Contact Information

Phone: 0882355639

VCD