Агент проучване на пазара базиран в България - работа от вкъщи/ Bulgarian speaking Market Research Interviewer based in Bulgaria
Бургас, Варна, Пловдив, София, други в България

Бургас, Варна, Пловдив, София, други в България длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Необходим е незабавен старт на интервюиращи, които говорят български език!

Ние не участваме в разговори за продажби.
Нямате опит? Няма проблем, ние предлагаме цялостно обучение.
Ще работите изцяло от вкъщи.
В момента търсим изследователи за телефонния пазар на различни езици и с различно работно време.
Ще бъдат проведени телефонни интервюта за B2B и B2C проучвания на пазара.

Изисквания на компанията:

• Хора, които говорят български език на професионално ниво
• Хора, с много добри комуникативни умения, които са силно мотивирани
• Работно ниво на английски, подходящо за комуникация с екипа
• Тиха работна среда
• Без разсейване или фонов шум
• Добри компютърни умения
• Гъвкаво работно време
• Трябва да живеят в България
• Трябва да имат Paypal акаунт (по този начин, ще се извършва плащането)

Технически изисквания:

Интернет
• Стабилна интернет връзка чрез DSL, кабелна мрежа и/или Fios.

Скорост
Минимум 20Mbps изтегляне и 10Mbps качване.
Използвайте testmy.net, за да проверите скоростта на изтегляне и качване.
Изключения от защитната стена
За да разрешите споделянето на екрана, е важна следната защитна стена:
1. Порт 9001 трябва да бъде отворен към screenshare.nebu.com (80.95.173.249).
2. Порт TCP 80,443, 3478,19302, около 100 порта в диапазон 10000-65535 отворен към 213.208.199.110
• Инструкциите, показващи как да направите това на машини с Windows, са показани отгоре

Локална мрежа у дома:
• Идеално: Използвайте кабелна връзка с честотна лента най -малко 100Mbps.
• Минимален стандарт за Wi-Fi: тип 802.11n (Wi-Fi 4)
o Разрешени също: 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ad и 802.11ah
• Важно: Използването на горещи точки за мобилни телефони е забранено

Компютър:
• Настолен компютър или лаптоп.
• Windows 10
• Браузър Chrome като браузър по подразбиране (най -новата версия)
• Процесор: Intel i5, работещ на 2.5GHz или еквивалент на AMD, или по -добър
• RAM: Предпочитани 8GB, но поне 4GB
• HD пространство: най -малко 100GB свободно пространство
Устройства на Apple (MacBook и iMAC)
• MacBook с iOS 12 или по -нова версия
• Браузър Chrome (най -новата версия) за MacOS
• Safari не трябва да се използва.
• Процесор: 2.5GHz или по -добър
• RAM: 8GB или по -добра
Спецификация на периферните хардуерни устройства
• Размер на екрана 15 ”или по -добър.
• Слушалки: добро качество, като Jabra 20 Evolve или Logitech.
Не се допускат безжични слушалки или слушалки.
• Мониторът, клавиатурата и мишката не са важни. Използвайте този, който предпочитате.
Моля, обърнете внимание: Таблети/фаблети за Android и Apple и Chromebook не се поддържат!

Какво предлагаме:

• Работа от вкъщи
• Дистанционно обучение
• Конкурентен процент на заплащане
• Бонус програми и стимули при добро представяне
• Гъвкав работен график, лесен за комбиниране с учене или хоби
• Можете да избирате между работа на непълен или пълен работен ден
• Динамична, бърза, предизвикателна и забавна среда
• Конкурентен процент на заплащане и възможност за бонуси при добро представяне
• Ще работите, говорейки на собствения си език
• Ще разширите контактите си, работейки с повече от 40 различни националности
• Продажби не са включени; ние правим САМО пазарни проучвания
• Фирмени събития като международни дни / състезания за готвене
• Възможности за растеж

Заплата: 6 евро на час (в зависимост от опита)

Договор: Агентите се наемат като самостоятелно заети лица и им се плаща чрез PayPal. Те трябва да декларират сами данъците си.
В допълнение: бонуси / бонус система

Ползи:
• Работа по телефона от вкъщи
• Съображения за COVID-19: За да бъдат нашите агенти в безопасност, всички служители ще трябва да работят от вкъщи, което включва и обучение от разстояние!

Дистанционна работа: да

Повече информация можете да намерите на страницата на организацията https://www.gdcc.com/privacy-statement/.
For more information, please see our privacy policy at https://www.gdcc.com/privacy-statement/.

VCD