Общ работник
София град
От 1000 до 1500 лв.

София град длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма Фикса ЕООД, във връзка с развитието на дейността си, търси да назначи общ работник в склад/ сервиз на постоянен трудов договор.
Работната заплата 1050 - 1500лв се определя според уменията на кандидата и опита. Предлагаме обучение за хора без опит или с минимален такъв.

Отговорности

Изисквания към кандидатите с опит на подобна позиция:
- сервизна дейност;
- товаро/ разтоварителна дейност;
- работа в екип;
- добри комуникативни умения;
- отговорност и лоялност при изпълнение на задълженията;

Изисквания и необходими умения

Задължително условие за всички кандидати е шофьорска книжка Б категория.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- работа на постоянен трудов договор;
- стандартно работно време;
- отлична и приятелска работна атмосфера;
- конкурентно заплащане;

Ако проявявате интерес, пратете CV и актуална снимка, ние ще се свържем с избраните кандидати.

Информация за контакт

Телефон: 0883337976

VCD