Булмаркет ДМ ООД
Оператор на пристанище
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Отговорности

БУЛМАРКЕТ ГРУП ЕАД, търси да назначи Оператор на пристанище на порт Булмаркет (на територията на КТМ)

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Работи с инсталациите и съоръженията, намиращи се на терминала за разтоварване на течни горива и газ пропан-бутан.
• Професионално и безаварийно борави с обслужващата техника - помпи, агрегати и др.
• Извършва товаро-разтоварните операции съобразно технологичните карти за разтоварване на съответния продукт.
• При акостиране на шлепове, баржи и други съдове в района на пристанището, да извършва швартоване и отшвартоването им.

Изисквания и необходими умения

ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА:
• Професионален опит на подобна позиция;
• Опит в работата с портална и тилова техника
• Средно техническо образование;
• Дисциплинираност и умение за организация на работния процес и при аварии;
• Комуникативност и адаптивност
• Желание за работа на смени (12ч.)

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможността да бъдете част от водеща и развиваща се компания;
• Въвеждащо обучение;
• Възнаграждение: основна заплата + допълнителен бонус;
• Ваучери за храна;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Транспорт до/от работното място;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 082/817690

VCD