Оперативен Счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

''The Staffhub'' е българска компания основана през 2020 в партньорство с датската фирма "Dansk Selskab ApS''. "Dansk Selskab ApS'' е оснавана през 2016 година и за краткия период от 2016 година до сега, успя да стане лидер на датския пазар. Главният фокус на компанията са малки и средни фирми, които имат нужда от счетоводство, годишни отчети и консултантски услуги.

Отговорности

През последните години "Dansk Selskab" успя да се развие драстично и в момента имаме нужда от млади, амбициозни счетоводители, готови за кариера в междунароодното счетоводство. Оперативният език на компанията е датски, но датският език не е изискване. Ще имате възможност да работите с български представител на фирмата, който ще ви окаже нужната помощ при дневните ви задължения. Вашите ежедневни отговорности са дигитално счетоводство на различни фирми, извършено стъпка по стъпка с българаския представител на фирмата.

Главната програма, която ще използвате в самото начало, ще бъде Excel, a в последствие ще бъдете обучени да използвате дигиталната ни програма за счетоводство "e-conomic".

Процесът но обучение се състои от безплатен онлайн курс, който ще се проведе в рамките на 4 седмици след което, следват 2 седмици практически опит:
- 2 седмици онлайн видео уроци относно стъпките в счетоводството (общо 10-15 часа)
- 4 седмици практически опит между 8 и 10 часа на седмица

Базовия курс за обучение е примерен, ако се справяте добре, практическото обучение може да бъде съкратено или премаханто в завивисимост от вашето ниво на разбиране след първите 2 седмици.

След приключване на курса, ви предлагаме стандартен трудов договор и започвате работа в нашия офис в София.

Изисквания и необходими умения

Висше Икономическо образование, специалност Счетоводство и контрол ще е предимство;
Опит с Excel;
Владеенето на датски или английски език писмено и говоримо ще е с предимство;
Умения за работа в екип;
Опит в подобна позиция;
Организираност и прецизност;
Конфиденциалност и лоялност.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор с пълни осигурителни вноски;
Мотивиращо възнаграждение, съобразено с професионалното Ви ниво;
Работа на пълен работен ден;
Дългосрочни трудови взаимоотношения;
Възможност за работа в стабилна международна компания, с утвърдени позиции на пазара;
Добра работна среда в екип от професионалисти.
VCD