Монтажници за Ирландия
Дъблин, Ирландия
От 4000 до 5000 лв.

Дъблин, Ирландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща една от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015г.

Отговорности

• Извършва строително-монтажни работи и довършителни дейности
• Измазва, шпаклова и боядисва стени и различни видове повърхности
• Монтира кухни, врати и дограми

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит в монтажни дейности
• Завършено техническо образование
• Отговорност към възложените задачи

Ние Ви предлагаме

• Заплащане 590 €/седмица/чисто
• Осигурено настаняване в къща от работодателя 100 €/седмица
с включени консумативи
• Осигурени самолетни билети от работодателя
• Възможност за допълнителни часове след 40-ят час 25 €/час/бруто
• Служебен транспорт от Квартирата до работното място
• Целогодишна работа с постоянен трудов договор с 1-месец изпитателен срок

Информация за контакт

Телефон: 0877 395 173

VCD