Тимбарк България ЕООД
Супервайзор търговски екип
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Супервайзър търговски екип
Тимбарк България ЕООД е основана през 2005г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group). Портфолиото на Тимбарк България ЕООД се простира в различни сектори като: сокове, нектари и напитки; минерални и овкусени води; разтворими продукти; бисквити, като водещите марки в продуктовата гама са Queen’s, Nestea, Tedi, Tiger, Ciao, La Festa, Ekland, мин. вода Велинград и други.

Във връзка с разширяване на екипа, компанията търси мотивирани кандидати за позицията Супервайзър за град София и региона.

Ако сте естествен лидер, способен да вдъхновява екипа си за действие и изпълнение на задачите, човек, който лесно изгражда връзки с клиенти, предпочита да работи на терен, а не зад бюрото, то позицията Супервайзор може би е точно за Вас!

Отговорности

• Отговаря за реализацията на търговската стратегия на компанията в поверения му регион, осъществява мониторинг на процесите и контролира резултатите от реализацията й;
• Проучва и анализира потребителското търсене, изготвя периодични отчети и предложения за подобряване предлагането на продуктите;
• Управлява, подкрепя, мотивира и развива екип от търговски представители, ежедневно подпомага тяхната дейност при изпълнение на зададените цели;
• Изгражда дългосрочни отношения с клиентите и дистрибуторите.

Изисквания и необходими умения

• Минимум две години предходен опит на подобна позиция и в управлението на екип от служители;
• Способност за изграждане на партньорства;
• Притежава аналитични умения, които ще му помогнат в разработването и тълкуването на данните за продажби;
• Умение за ефективно координиране на множеството дейности едновременно;
• Много добри практически познания по Excel;
• Възможност за интензивни пътувания и Свидетелство за управление на МПС кат. "B".

Ние Ви предлагаме

• Работа в приятелска атмосфера и екипно сътрудничество;
• Динамична работна среда, която ще ви осигури много предизвикателства;
• Въвеждащо обучение и мотивиращо възнаграждение;
• Необходимите инструменти за работа - кола, телефон, лаптоп;
• Възможността да участвате в програми за обучение и развитие, които ще ви позволят да усъвършенствате вашите умения за управление и продажби.

Информация за контакт

Телефон: 0882 566 055

VCD