Райфайзенбанк (България) ЕАД
Финансов консултант - Банкиране на дребно - София
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Райфайзенбанк (България) ЕАД бе отличена с 3 работодателски награди в престижния конкурс на Career Show Awards 2021:
• Златна награда – Най-добър работодател – Банкиране
• Златна награда – Стратегия за вътрешни комуникации
• Бронзова награда – Стратегия „Здраве и уелнес“

Отговорности

- Предлагате активно и да продавате финансови продукти и услуги за граждани
- Обработвате и анализирате постъпилите документи
- Отговаряте на запитвания и консултирате клиенти относно условия по кредитиране на физически лица
- Поддържате високо качество на обслужване

Изисквания и необходими умения

- Минимум 1 година опит в продажбите на финансови продукти и услуги
- Висше икономическо образование
- Отлични комуникативни умения и аналитично мислене
- Умения за работа в екип
- Добра компютърна грамотност (MS Office)
- Добро владеене на английски език (предимство)

Ние Ви предлагаме

- Стартово брутно месечно възнаграждение 1400 – 1500 лв.
- Тримесечна бонусна схема, обвързанa с резултати
- Ваучери за храна – 60 лв. на месец
- Менторска програма и осигурени от работодателя вътрешни обучения
- Отлични възможности за професионално и кариерно развитие
- Допълнително здравно осигуряване
- Кредити при преференциални условия
- Спортни карти при преференциални условия
- Застраховка Живот/ Злополука
- Разнообразни корпоративни събития за служителите и техните семейства
VCD