Райфайзенбанк (България) ЕАД
Експерт оценки и технически експертизи в Райфайзен Лизинг България ЕООД
София

София длъжност на пълно работно време

Райфайзенбанк (България) ЕАД бе отличена с 3 работодателски награди в престижния конкурс на Career Show Awards 2021:
• Златна награда – Най-добър работодател – Банкиране
• Златна награда – Стратегия за вътрешни комуникации
• Бронзова награда – Стратегия „Здраве и уелнес“

Отговорности

- Извършвате преглед на документите на активите на лизинговата компания
- Отговаряте за качеството на данните за активите в системата на лизинговата компания
- Изготвяте формуляр за критериите за приемливост на активите
- Поддържате активна комуникация с лизинговите специалисти относно клиентите и техните активи и обезпечения

Изисквания и необходими умения

- Висше икономическо или инженерно образование и познания в оценката на превозни средства и машини
- Oпит минимум 3 години в областта на управлението на активи, застраховане, оценки на активи
- Компютърни умения – добро владеене Windows, Word, Excel
- Добро владеене на английски език
- Умения за работа в екип и сте мотивиран да работите в динамична среда

Ние Ви предлагаме

- Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите лизингови компании в България
- Възнаграждение, съобразено с отговорностите на длъжността и пазарните нива
- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията
- Динамична и предизвикателна работа
- Допълнително здравно осигуряване
- Застраховка Живот/ Злополука
- Ваучери за храна
- Спортна карта
- Преференциални условия при ползване на банкови услуги и продукти
VCD