ЛЕКС ГРУП АД
Консултант продажби към търговски обект, гр. Бургас
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

ЛЕКС ГРУП АД е международна компания с дългогодишен опит в производството и вноса на електродомакински уреди за вграждане и системи за измиване. Компанията има представителства в България, Сърбия, Северна Македония и Косово. ЛЕКС ГРУП е ексклузивен представител на световния лидер в производството на аспиратори – FABER на пазарите, на които оперира. Отличава се с предлагането на продуктови гами уреди за вграждане и системи за измиване в три собствени търговски марки – LEKS, EUROLUX и LINO.
Дружеството има 10 търговски и изложбени зали и екип от над 150 души.
Компанията се отличава с изцяло собствена дистрибуция и собствена сервизна структура за обслужването на своите клиенти.

Отговорности

- Компетентна и професионална консултация на клиенти в нашата изложбена зала;
- Запознаваш клиентите с техническите детайли на предлаганите продуктови гами;
- Информираш клиентите за предимствата на компанията в предлаганите продукти и услуги;
- Любезна и проактивна комуникация с клиенти;
- Изготвяне и изпращане на клиентски заявки чрез интегриран софтуер;

Изисквания и необходими умения

- Търпеливо и любезно обслужване на клиенти;
- Готовност за усъвършенстване на търговските умения чрез детайлно запознаване с продуктовите ни гами;
- Отговорност и желание за екипна комуникация, толерантност и лоялност;
- Опит и познания на сходна позиция в мебелния сектор са предимство;
- Спазване на вътрешнофирмените правила, норми и политики;

Ние Ви предлагаме

- Отговорен работодател с ясни визия и цели за постигане;
- Коректни и законни трудови взаимоотношения;
- Прецизно изплащане на месечни трудови възнаграждения по банков път;
- Регулярни и професионални вътрешнофирмени обучения;
- Ясна и утвърдена бонусна система при изпълнение на длъжностните задължения;
- Планирано и гарантирано използване на платен годишен отпуск от 20 дни;
- Месечни доходи над средните за длъжността в региона;
- Време и възможности за израстване в компанията;

Ползи:
- Развитие и надграждане на професионалните умения в ефективно работеща корпоративна структура;
- Работа в сплотен и позитивен екип във всички звена на компанията;
- Отстъпки и преференциални условия при закупуване на продукти от компанията;
- Платено въвеждащо обучение;
- Нормално работно време и гарантирани почивни дни на всички официални празници;

Информация за контакт

Телефон: 0889290860

VCD Banner
JobTiger Banner