Бизнес - консултант
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Обществена организация „Ми разом“ създадена от украинци за украинци. Нашата цел е да създадем бизнес пространство, в което бизнесът на България и гражданите на Украйна да бъдат полезни един на друг.

Отговорности

- общуване с клиенти
- помощ при търсенето на профилни експерти, подготовка на документи
- проучване на нуждите на клиента
- придружаване на клиенти от подаване на заявка до краен резултат

Изисквания и необходими умения

- владеене на български и руски език
- разбиране на специфика на бизнеса в България
- високо ниво на комуникация

Ние Ви предлагаме

- работа в интересен проекта с добра мисия и ценности
- фиксиран работна седмица 5 дена Пон.-Пет.
- работно място в съвременен офис в центъра на Варна
- възможности за професионално и лично развитие

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

VCD Banner
JobTiger Banner