Artemis Estate
Консултант Недвижими Имоти
Стрелбище
От 2000 до 3000 лв.

Стрелбище длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Агенция за недвижими имоти АРТЕМИС ЕСТЕЙТ е екип от млади и амбициозни професионалисти ,който търси своите нови попълнения . Агенцията предоставя изключителна възможност на екипа си за високи доходи и натрупване на безценен опит в областта на търговията като цяло и специално с недвижими имоти.

Отговорности

Желание за работа с клиенти.
Упоритост и трудолюбие.
Провеждане на разговори с клиенти, с цел осъществяване на огледи.
Реализиране на сделки.
Да бъдете успешни.
Добър търговски нюх и усещане към детайла.

Изисквания и необходими умения

Ако обичате динамиката на бързите и успешни колективни отношения, aко Ви е омръзнало от скучни колеги и досадни работодатели, изпратете автобиография и актуална снимка!

Ние Ви предлагаме

Въвеждащо обучение с цел запознаване със сферата и начина на работа.
Постоянно текущо обучение с цел повишаване на професионалното и личностно развитие на служителите.
Напълно безплатно обучение по чужди езици, с цел по – качествено обслужване на чуждестранни граждани!
Офис на отлична локация.
Служебен телефон.
Коректно и адекватно отношение към служителите на фирмата.
Възможност за индивидуален избор на договорни отношения – компанията предлага както трудов, така и граждански договор.

Информация за контакт

Телефон: +359892241534

VCD Banner
JobTiger Banner