Търговски представител
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

В голяма международна компания Concord Sale спешно се изисква Търговски представител

Отговорности

- Активни продажби;
- Работа по презентации на територията на България;
- Консултиране на клиент, сключване на търговски договори, разтоварване, товарене на стоки;
- Работа с вече заинтересовани клиенти, за търсене и развитие на клиентската база отговоря допълнителен отдел.

Изисквания и необходими умения

- Работен опит е предимство;
- Умение и желание за грамотно водене на преговори и общуване с клиента, за предаване на необходимата информация;
- Високи комуникативни умения, граматически правилна реч, устойчивост на стрес;
- Активна позиция на живота, стремеж към результат;
- Шофьорска книжка(не е задължително);
- Готовност за работа в командировки.

Ние Ви предлагаме

- Работа с готова клиентска база;
- Пътническа работа;
- Възможност за професионално развитие и обучение с международни специалисти;
- Възможност за професионално и кариерно израстване;
- Заплата от 800 евро + възможност от първия месец да получавате по-високи заплати поради % от продажбите.

Информация за контакт

Телефон: 0975314597

VCD Banner
JobTiger Banner