Складови служители
Софийска област, София
От 1000 до 1500 лв.

Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.
Лиценз № 235/08.02.2018 г.

За нашия лоялен клиент - компания в сферата на логистичните услуги търсим да назначим:

Отговорности

Работа с баркод четци и складова програма
Приемане и подреждане на стоката в логистичната база
Физическа проверка на складовата наличност
Спазване вътрешнофирмената политика и правила

Изисквания и необходими умения

Предишен опит на подобна позиция - предимство
Силна лична мотивация за работа
Отговорност и лоялност
Стриктно отношение към детайлите и спазване на срокове

Ние Ви предлагаме

Трудов договор - пълно осигуряване с конкурентно възнаграждение
Социални придобивки
Ваучери за храна
Бонусна система обвързана с личното представяне
Въвеждащо обучение и възможност за развитие
Отлични работни условия

Информация за контакт

Телефон: +359 877 44 32 04

VCD Banner
JobTiger Banner