РС Консулт БГ ООД
10 - 20 служителя Apply See employer
Разработчик / Developer Front-end (Ionic/Angular)
Sofia
full-time

Sofia full-time

About us

RSC е ИТ консултантска компания, предоставяща широк набор от услуги в ИТ сектора. Ние участваме от анализа и планирането на дадена задача, през разработката, влизането и в употреба до поддръжката.
Работим с някои от най-големите компании в България и същевременно сме малък и сплотен екип, в който мнението и действията на всеки са от изключителна важност.

Responsibilities

Изисквания:
- Минимум 3 години опит в изграждането на web-базирани/мобилни приложения;
- Минимум 2 години работа с Angular2+;
- Отлични познания по JavaScript програмиране;
- Отлични познания и работа с TypeScript;
- Отлично познаване и владеене на принципите на ООП и функционалното програмиране;
- Много добро ниво на работа с релационни бази данни SQL;
- Много добри познания и опит с HTML5, HTML/XHTML, CSS3, AJAX;
- Много добро аналитично мислене и възможности за елегантно решаване на възникнали проблеми;
- Много добро владеене на английски език;
- Бакалавърска или по-висока степен висше образование по Информационни технологии/Компютърни системи/Информатика/Софтуерна разработка или сходни;

Отговорности:
- Основните отговорности са свързване с разработване на web-системи или мобилни приложения;
- Анализ и планиране на проектите;
- Организация и разпределение на задачите по проектите. Контрол върху прогреса и изпълнението им;

Requirements and necessary skills

Предимства:
- Опит с интегрирането на уеб-базирани API-та и имплементации на client-server application;
- Предишен опит с Responsive Design;
- Опит с Ionic/React Native/Cordova/Electron Framework, Multi-platform app development (iOS, Android);
- Познания по node.js
- Опит с Google Firebase/NoSQL бази данни;
- Опит с тестване на уеб и мобилни приложения;

We offer

- Работа в сплотен екип и неформална атмосфера;
- Гъвкаво работно време;
- Възможност за работа от вкъщи при необходимост;
- Възможности за обучения/участия в събития;
- Възможности за сертификация;
- Карта за спорт;
- Събития за сплотяване на екипа;
- Каравани за ползване на къмпинг до плаж Корал
- Удобно работно място близо до метростанция Жолио Кюри.

Ако сте готов за предизвикателството, изпратете ни CV на английски или български език.
Поверителността на кандидатстващите е гарантирана!

Contact Information

Phone: 0886937816

JobTiger Banner