Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Служител в производство /редовна смяна/
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се холдинги в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

В момента, за своя екип търсим:

Отговорности

* Извършва операции в цеха, свързани с производствения цикъл;
* Следи за правилното функциониране на поверените му машини;
* Извършва визуален контрол на обработваните изделия;
* Изпълнява своевременно поставените му задачи;
* Подпомага работата на колегите си, когато е необходимо.

Изисквания и необходими умения

* Предишен опит в производствена компания;
* Завършено средно образование;
* Сръчност и прецизност при изпълнение на задълженията;
* Лична мотивация за работа и постигане на резултати;
* Желание за развитие в екип.

Ние Ви предлагаме

* Трудов договор и пълни осигуровки;
* Отлично стартово възнаграждение;
* Допълнителни бонуси при резултати;
* Работа от понеделник до петък;
* Редовна смяна;
* Ваучери за храна;
* Въвеждащо обучение;
* Работно облекло;
* Приятна работна среда в млад и мотивиран екип;
* Възможност за развитие в една от най-бързорастящите компании в сектора;
* Коректност и спазване на договорните условия.

Информация за контакт

Телефон: 0884870300

JobTiger Banner