Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Служители за кроялен участък
гр. Русе

гр. Русе длъжност на пълно работно време

„БИЗНЕСС АУТСОРСИНГ СОЛЮШЪНС“ ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!

За доказано добър и надежден наш клиент, водеща компания в производството на облекла за международния пазар, търсим да назначим подходящ кандидат на длъжността:

СЛУЖИТЕЛИ ЗА КРОЯЛЕН УЧАСТЪК

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография.

За повече информация: 0882 210 312/ 0882 210 464

Ако смятате, че нашето предложение е интересно за Вас, моля изпратете автобиографията си с актуална снимка като кандидатствате онлайн!

Благодарим на всички кандидати, но ще се свържем само с одобрените за позицията!

„Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.
Офисът ни ще откриете в гр. Русе на адрес ул. Баба Тонка №20.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Бизнес Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Отговорности

• Работи сe с основни видове кроячна техника и платове за производство на облекло от текстил;
• Подготовка на работното място, машини и съоръжения за работа;
• Подготовка на необходимите суровини и материали за работа;
• Спазване на правилата за лична и производствена хигиена и основните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд.

Изисквания и необходими умения

• Основно или средно образование;
• Отговорност към поставените задачи и изпълнението им;
• Умения за работа в екип;
• Сръчност и желание за работа;
• Желание за дългосрочна ангажираност.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор на пълен работен ден и въвеждащо обучение;
• Работа на редовна смяна;
• Атрактивно възнаграждение състоящо се от: базово месечно възнаграждение и допълнителна бонусна система;
• Ваучери за храна;
• Работа в утвърдено производствено предприятие;
• Коректност и спазване на договорните условия.

Информация за контакт

Телефон: 0882210312

JobTiger Banner