Спедитор
София
От 1000 до 1500 лв.

Спедитор

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

НАУ КОРП се стреми да изгради силен и стабилен екип от продуктивни хора, които да обичат работата си и да постигат целите на фирмата.
За офиса ни в гр. София екипът ни си търси мотивиран, отговорен и отзивчив колега, който ежедневно ще комуникира с клиентите от страната и чужбина и ще обслужва постъпили от тях заявки за за транспорт. Предишен опит в сферата на логистиката и спедицията на стоки е допълнително предимство за бързото навлизане в спецификата на работата.

Отговорности

1. Отговаря за входящата и изходяща кореспонденция;
2. Поддържа комуникация с клиенти от страната и чужбина по телефон и електронна поща;
3. Приема и обработва заявки от клиенти за извършване на превози;
4. Изготвянето на оферти за извършване на превози;
5. Подготвя нужните придружаващи транспортни документи – товарителници, кантарни бележки, описи за натоварване и др.;
6. Проследява движението на товарите и съобщава своевременно за възникнали проблеми;
7. Обобщава логистичната информация и подготвя справки за нуждите на ръководството;
8. Обработва първични счетоводни документи.

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше образование в следните области и направления: Транспорт, Логистика, Икономика, Бизнес администрация;
• Задължително владеене на английски език - писмено и говоримо;
• Много добра компютърна грамотност и боравене с MS Excel и MS Word;
• Предишен опит в областта на транспорта или друг вид транспорт ще се счита за предимство;
• Умения за работа в екип и приоритизиране на поставените задачи;
• Много добри комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме

- Работно време от Понеделник до Петък 09:00 – 18:00 ч.;

- Офис с централна локация в София;

Информация за контакт

Телефон: 0882519999

JobTiger Banner