Оперативен Счетоводител
Русе
От 1500 до 2000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

Нашият клиент, водеща производствена компания в гр. Русе, търсим да назначим Оперативен Счетоводител.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017. извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Отговорности

Основни задължения:

Обработва първични и вторични счетоводни документи;
Изготвя финансови справки и отчети;
Отговаря за правилното водене на първични счетоводни документи, разходване на парични средства и материални ресурси;
Въвежда счетоводна информация в специализиран софтуер.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

Висше икономическо образование / средно специално икономическо
1-2 год. опит на подобна позиция;
Опит и много добри познания на Excel;
Отлично ниво на владеене на английски език;
Сериозно отношение към поставените задачи,отговорност и професионализъм.

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение:

Отлична възможност за професионална реализация;
Приятна работна атмосфера в екип от професионалисти;
Добро стартово възнаграждение;
Стандартно работно време от понеделник до петък;
Ваучери за храна;
Безплатен транспорт.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.
Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
JobTiger Banner