Търговец на товарни автомобили Mercedes-Benz & FUSO
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Партнираме си със Силвър Стар Моторс, официален вносител и оторизиран представител на Mercedes-Benz, както и брандовете – SETRA, FUSO и SMART, в търсенето на нов член на техния екип. Позицията, за която търсят специалист е Търговец на товарни автомобили, който да отговаря за представителство на марките Mercedes-Benz & FUSO.

Задължения:

• Привличане и задържане на нови и съществуващи клиенти;
• Продажба и предлагане на товарни автмобили;
• Пътуване из страната с цел поддържане на комуникацията с настоящи и потенциални клиенти;
• Изготвя на оферти, договори и договаряне на условия по договори
• Работа с доставчици на резервни части и конфигуриращи системи на товарните автомобили;
• Правене на поръчки и проверка на съществуващо оборудване;
• Стриктно спазване на срокове, касаещи поръчки и доставки във вътрешната система на компанията.

Изисквания:

• Минимум 2 години предишен опит в продажби;
• За предимство ще се счита опит с продажба на леки или тежкотоварни автомобили;
• Завършено висше образование;
• Английски език на работно ниво;
• Шофьорска книжка кат. B;
• Добри комуникативни умения и способност за работа под напрежение;
• Мотивация за работа и учене на нови неща;
• Организираност и проактивност;
• Добра компютърна грамотност – Word, Excel;
• Притежание на шофьорска книжка кат. C или C+E ще се счита за предимство.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.

JobTiger Banner