Търговски представител
Пловдив
От 2000 до 3000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Тъсим позитивни, енергични и отговорни колеги, които да се присъединят към нашия екип!

„Atelier Del Caffe Terroir“ е иновативна българска компания с дългогодишен опит на пазара, създаваща висококачествено кафе с ясен произход и характерни вкусови качества, които ценителите могат да разпознаят в нашите марки 3 BOURBONS и BRUTALE.
В непрекъснат стремеж да надграждаме и развиваме авторски продукти, елегантно обединяващи както наука, така и изкуство...
С елегантен вкус, който предизвиква усмивка – а не горчивата гримаса, която повечето кафета предизвикват...

Отговорности

# Обичат да впечатляват и да оказват влияние върху мисленето и действията на другите;
# Виждат възможности там, където всички други виждат пречки;
# Всеки ден са готови да се доказват в един свят, в който или успяват или не и отговорността за това е само тяхна;
# Са нетърпеливи днес да надскочат своя резултат от вчера.

Изисквания и необходими умения

! Да набелязваш и създаваш нови клиенти всеки ден;
! Да умееш да градиш взаимоотношения с клиентите, основани на дълбоко разбиране и доверие;
! Да се договаряш с всеки клиент като успяваш да намериш баланса между удовлетворяване на неговите интереси и твоите лични интереси и амбиции;
! Да си готов да учиш от колеги и да споделяш с тях своите успехи и грешки, което ще ти помогне да подобриш търговските си умения многократно;
! Ежедневно да се бориш за един нов life-style, в който вкусът на кафето е супер важен!
Какво предлагаме?
# Динамиката на стартъп, комбинирана със структурния подход, сигурността и стабилността на изграден бизнес с множество успехи;

Ние Ви предлагаме

# Редовни обучения за подобряване на знания, умения и компетенции;
# Коучинг, менторство и ежедневна работа по прогреса и развитието;
# Креативна свобода;
# Неограничени възможности за изява;
# Високо ниво на автономност;
# Работа в подкрепящ, мотивиран и мултидисциплинарен екип;
# Постоянна заетост и трудов договор и мотивираща бонусна система.

Информация за контакт

Телефон: 0988879222

JobTiger Banner