Айгер Инженеринг ООД
Оператор на машина с ЦПУ, с включено обуение
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.

С награда за Най–иновативната компания в България, награда за Сделка на годината и награда за Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения със швейцарска прецизност.

Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 20 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, а не в мащаба.

Отговорности

Да произвеждате висококачествени детайли на металообработващи машини с ЦПУ;
Стриктно да спазвате вътрешнофирмените правила.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит в произвидство е предимство;
• Средно образование (техническо е предимство);
• Сръчност и технически умения.

Ние Ви предлагаме

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Професионално обучение ЗА СМЕТКА на Айгер;
• ВИСОКО заплащане по време на обучението;
• КРАТЪК срок за овладяване на необходимите знания и умения;
• Възможност за НЕОГРАНИЧЕНО възнаграждение след обучението, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашето семейство;
• Стабилна и сигурна работа с ПЪЛНИ осигуровки;
• Отлични условия на труд и безопасност;
• Професионална квалификация осигуряваща високи доходи сега и за в бъдеще.

Ние работим с нагласата “Положително отношение към всичко и към всеки”. Ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!

Информация за контакт

Телефон: 032/ 90 50 48

JobTiger Banner