Салонен управител
гр.Царево,Лозенец
От 2000 до 3000 лв.

гр.Царево,Лозенец длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент, фирма собственик на ресторант с капацитет 100 места и прилежащ към него бар, търсим САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ /ОТЗ/ със следните изисквания:

*Висше/средно образование/ специалност туризъм-предимство/
*Практически опит като салонен управител/ОТЗ- мин. 2 години
*Знания за работа със система Clock Effect и Clock POSitive
*Английски език- комуникативно ниво обслужващо длъжността
*Умения за налагане на правила и стандарти за качествено обслужване
*Качества за ефективно управление на екип от ресторантски персонал
*Инициативна и динамична личност с желание за сезонна заетост

Длъжностните задължения включват:
-Организира работния процес в ресторант 100 места - система НВ
-Ежедневно контролира работата на готвачи, бармани и сервитьори
-Следи за качественото и навременно обслужване в търговската зала
-Подава заявки обслужващи наличности в кухня, ресторант и бар
-Съблюдава за стриктното спазване на санитарно-хигиенните норми
-Изготвя работни графици за заетост на поверения му персонал
-Контролира стриктното спазване на трудовата и финансова дисциплина

Работодателят предлага:
*Сезонна заетост-старт на комплекса от 10 юни до края на септември
*РВ- 8 часа дневно, съобразено с часовете на изхранване
*РЗ-2300 нето + храна 3 пъти дневно+ настаняване в комплекса
*Допълнително материално стимулиране за качествена работа
*Финансова коректност и персонална ангажираност към служителя
*Динамична работна среда в екип от професионалисти в сферата
*При взаимно одобрение започване от 01.06 или по уговорка

Необходими документи-актуална автобиография с описан опит и приложена снимка.

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №2738/19.02.2019 г

Информация за контакт

Телефон: 056/820321 0886/729786

ITCD 2024 Employers