Калкулант
гр.Царево,Лозенец
От 1500 до 2000 лв.

Калкулант

гр.Царево,Лозенец длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент, фирма с основна дейност, хотелиерство и ресторантьорство търсим СТОКОВЕД със следните изисквания:

*Висше /средно образование/икономическа специалност-предимство/
*Практически опит като стоковед/ калкулант/ фактурист- мин.2 сезона
*Работа със система Clock Effect и Clock POSitive-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
*Умения за изготвянето на справки и обобщаване на информация
*Оперативност и точност при изпълнение на поставени задачи
*Желание за сезонна работа с професионална реализация

Длъжностните задължения включват
-Контрол за съответствие на физически доставена и описана по документ стока
-Следене за правилното заприходяване на същата по асортименти и количества
-Контрол по изписване на храна съответстваща на рецептурни количества
-Обработка на първични документи- издаване ,приемане на фактури и плащания по тях
-Изготвяне на периодични справки и подаването им към отговорните лица във фирмата

Работодателят предлага:
*Сезонна заетост-старт от 10 юни до края на септември
*РВ- сутрин от 8.00 ч до 14.00 ч и вечер 22.30 ч -23. 30 ч
*РЗ-1600 нето + храна 3 пъти дневно+ настаняване в комплекса
*Финансова коректност и персонална ангажираност към служителя
*Позитивна работна среда в сплотен екип от професионалисти
*При взаимно одобрение започване от 10.06 или по уговорка

Необходими документи- актуална автобиография с описан опит и приложена снимка.

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №2738/19.02.2019 г

Информация за контакт

Телефон: 056/820321 0886/729786

ITCD 2024 Employers