Мария Стамчева ЕООД
Продавач-консултант на пълен и непълен работен ден за магазини BSB
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма Мария Стамчева ЕООД е вносител за България на водещата гръцка марка BSB повече от 30 години с 10 физически магазина.
BSB е бранд, който има сериозно присъствие в 21 държави. Марката предлага качествени продукти, съчетани с модерен дизайн.

Отговорности

- обслужване на клиенти
- работа с касов апарат и ПОС терминал
- работа с парични средства
- приемане на стока

Изисквания и необходими умения

-минимум средно образование
-разговорен английски език
-желание за работа в екип и развитие в сферaта на продажбите
-проактивност и комуникативност

Качества,които ще считаме за предимство :

-опит и интерес в сферата на модата
-добро владеене на Excel и Word
-лоялност и коректност

Ние Ви предлагаме

-платен годишен отпуск - 20 дни
-мотивиращо заплащане - твърдо възнаграждение + бонус системата обвързана с резултатите на магазина
-възможност за кариерно развитие
-безплатни напитки
-приятелска обстановка
-ползване на отстъпка за служители на целия асортимент от стоки в магазина

Информация за контакт

Телефон: 0887858508

ITCD 2024 Employers