ОКИН ФАСИЛИТИ БГ ЕООД
Мобилен служител почистване
Бургас, Варна, Добрич, Разград, Търговище
длъжност на непълно работно време
От 1500 до 2000 лв.

Бургас, Варна, Добрич, Разград, Търговище длъжност на непълно работно време От 1500 до 2000 лв.

"ОКИН Фасилити БГ" е водещ доставчик на фасилити мениджмънт услуги в Централна и Източна Европа. Компанията функционира успешно на българския пазар от 2008 г. Във връзка с разрастването си "ОКИН Фасилити" търси да назначи:

Отговорности

- Измиване на витрини и стъкла;

- Извършване на основно машинно и ръчно почистване;

- Машинно почистване на твърди подови настилки;

- Машинно пране на мека мебел и меки подови настилки;-

- Изпълнява задачи, които са му възложени от прекия ръководител;

Изисквания и необходими умения

- Средно образование;

- Организирана и мотивирана личност;

- Инициативност и отговорност;

- Шофьорска книжка, кат.Б и възможност за пътуване в региона;

- Опит в измиване на витрини

Ние Ви предлагаме

- Гъвкаво работно време;

- Атрактивно възнаграждение;

- Служебен автомобил и телефон;

Подходящо за основна и допълнителна работа!

Информация за контакт

Телефон: 0879636039

ITCD 2024 Employers