Консултант продажби „Стоково кредитиране“
Плевен

Плевен длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За търговските вериги Техномаркет, Технополис и Зора във всички градове в България.

Основни задължения:
Да бъдеш позитивен и приветлив към клиентите в търговските обекти на нашите партньори;
Да ги запознаеш с възможността да финансират своята покупка със стоков кредит от Банка ДСК;
Да ги консултираш за условията, при които можем да ги финансираме, и предимствата на стоковия кредит от Банка ДСК;
Да им съдействаш при кандидатстването за кредит и да оформиш кредитното досие.
Изисквания за заемане на длъжността:
Висока мотивация за работа;
Желание и умения да се занимава активно с продажби;
Много добри комуникативни способности и умения за работа в екип;
Средно образование.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие
Необходими документи за кандидатстване:
Подробна автобиография /CV/ на български език с актуална снимка и за кой град кандидатствате.

ITCD 2024 Employers