Общ работник във фирма за архивиране на документи
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Фирма за архивиране на документи

Отговорности

Компания за архивиране на документи търси да назначи:
- Общ работник във фирма за архивиране на документи и шофьор на баничарка/бус
Основни отговорности:
- Товарене и разтоварване на архивни документи
- Транспортиране на документите с бус/баничарка
- Подреждане на класьори и папки в архивни кашони
- Търсене на папки и кашони с документи
- Подреждане на папки в архив

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Шофьорска книжка - любителска;
- Средно образование;
- Бързина;
- Желание за работа;
- Комуникативност;
- Умения за работа в екип;
Работно време: Понеделник - петък 8:30 - 17:00
Компанията търси само хора, които имат желание да работят бързо, качествено и ефективно.

Ние Ви предлагаме

Заплата 1400 - 1500 лв. чисти (нето)

Информация за контакт

Телефон: 0888495871

ITCD 2024 Employers