Шофьор. кат D
Зейтс, Нидерландия
Над 5000 лв.

Зейтс, Нидерландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

„oфис пийпъл България“ ЕООД е част от международна компания за подбор и набиране на персонал, предоставяща HR услуги и решения в редица страни в Европа. Свободното движение на работна сила е съвременната тенденция в HR индустрията и наша мисия е да подпомагаме кандидатите да намерят най-добрата работа за тях, независимо от локацията.

„oфис пийпъл България“ ЕООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3498 от 29.03.2023.

Отговорности

Основни задължения:
Шофиране на автобус, осигурявайки оптимален баланс между безопасност на движението, шофиране без щети, икономично шофиране и комфорт на пътниците;
Спазване на всички местни закони и разпоредби за движение по пътищата;
Вежливо и професионално обслужване на клиентите.

Изисквания и необходими умения

Работен график:
Работа на смени и в неработни дни, включително уикенди (графикът се предоставя предварително);
Около 8 часа на ден, обикновено между 32 и 48 часа седмично;
Работно време между 04:30 и 01:30 ч.;
Възможност за разделени смени (например 4 часа сутрин и 4 часа вечер) с допълнително възнаграждение от 21€ на ден над базовата ставка.
Изисквания:
Валидна шофьорска книжка категория D с код 95 (разрешение за превоз на пътници);
Минимално ниво на английски език - B1 (провежда се езиков тест);
Чисто съдебно минало.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
Ставка: 16.31€/час брутно;
Надбавки за смени: от 115% до 155%;
Нидерландски трудов договор;
Бонус за нередовни смени: средно 300 EUR брутно на месец;
Годишен бонус: 400 EUR бруто за 12 месеца, приблизително 35 EUR на месец + 1.15% от действителната годишна брутна заплата;
Платен годишен отпуск: 25 дни + 17 дни ATV (компенсация за извънреден труд и нередовни часове);
Съдействие от координатори на място;
Комплект работно облекло;
Средна седмична заплата: приблизително 510€ нето.

Информация за контакт

Телефон: +359878524779

ITCD 2024 Employers