SDMV Europe
5 - 10 служителя Apply See employer
Водопроводчик
Other Abroad, Canada
full-time
Above 5000 bgn
 Suitable for refugees

Other Abroad, Canada full-time Above 5000 bgn  Suitable for refugees

About us

Ние сме Агенция за подбор на технически персонал за временна и постоянна трудова заетост.

Responsibilities

ЗДРАВЕЙТЕ, НИЕ СМЕ АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КВАЛИФИЦИРАН ПЕРСОНАЛ. ЗА НАШ КЛИЕНТ ТЪРСИМ ВОДОПРОВОДЧИЦИ ЗА ПОДДРЪЖКА НА ЖИЛИЩНИ И ТЪРГОВСКИ ОБЕКТИ И ПРЕДПРИЯТИЯ В РАЙОНА НА RED DEER, ALBERTA!
Вашите задължения:
Отстраняване на неизправности и обслужване на жилищни и търговски водопроводни системи след монтаж
Поддръжка и ремонт на ОВК (Отопление, вентилация и климатизация) системи
Регулиране и обслужване на оборудване за природен газ и пропан, вариращо от битови пещи до търговски котли
Инсталиране и обслужване на нагреватели за топла вода, газови линии, вани, душове, арматура и кранове
Почистване на канали, вентилационни отвори и водопроводи
Монтаж на водогрейни (хидравлични) отоплителни системи в комплект с котли
Осигуряване на отлично обслужване на клиентите (трябва да може да представи опции и цени, да завърши фактурирането и плащането по точен и приятелски начин)
Попълване на документи спретнато и точно
Спазване на програмата и политиките за безопасност

Requirements and necessary skills

Изисквания:
За кандидатстване за тази позиция е необходимо CV на английски език
Сертифицирането за водопроводчик или завършването на сертификат за водопроводчик ниво 6 (издаден от FETAC/QQI) е задължително
Възможност за работа на повикване на редовна ротация
Най-малко 3 години съответен опит е задължителен
Задължителна е валидна препоръка от предишен работодател
Техническа грамотност
Способност за самостоятелна или екипна работа при различни условия
Сила, издръжливост и ловкост
Завършване на онлайн курс за система за обучение по безопасност в строителството преди ориентиране
ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДЪЛЪГ ПРЕСТОЙ В КАНАДА: 2 -3 ГОДИНИ

We offer

Компанията предлага:
Пълно съдействие с Имиграционни служби
Здравен и стоматологичен план
Застраховка Живот
Пенсионен план (отговаря на условията след 1 година)
Регистриран план за пенсионни спестявания
Платен отпуск при 9,6%
Първоначално обучение

Contact Information

Phone: +359897509628

ITCD 2024 Employers