Bulwork Company OOD
Машинен оператор
София
part-time

София part-time

Job Description

Водещ лидер в производството на инертни материали, използвани основно в строителството, със силно присъствие на международния пазар. Компанията има няколко ключови направления в България и се стреми да прилага съвременни и иновативни технологии в производствените си процеси. За едно от своите подразделения в България, търсим за тях мотивиран и отговорен професионалист, който да заеме длъжносста на:

МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Основни отговорности:

- Управление и поддръжка на специализирана машинна техника за преработка на материали;
- Контрол и регулиране на работата на инсталацията;
- Наблюдение на качеството на процесите и тяхното гладко протичане;
- Участие в отстраняването на аварии и превантивната поддръжка.

Experience:

- Минимум 1 година професионален опит като машинен оператор или на подобна длъжност;
- Завършено средно техническо образование или опит в областта;
- Умения за работа с машинна техника;
- Готовност за работа на 12-часови смени – дневни и нощни.

Offer:

- Конкурентно заплащане, постоянен трудов договор и пълни осигуровки;
- Допълнителни парични бонуси;
- Покриване на транспортни разходи;
- Отлично развит социален пакет, включващ ваучери за храна, мултиспорт карта и допълнително здравно осигуряване;
- Възможност да бъдете част от екипа на глобален лидер в своя бранш!

Ако търсите дългосрочна заетост в стабилна компания, не се колебайте да ни изпратите своята актуална автобиография (CV) !

Конфиденциалността и защитата на личните данни спрямо закона е гарантирана на всички кандидатствали.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Кандидатите не дължат никакви такси на агенцията. Услугата е напълно безплатна!

БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

ITCD 2024 Employers