HRS Bulgaria
Мениджър Филиал – Земеделска техника
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент – Търговска компания, лидер в своя сектор, търсим опитен и инициативен професионалист, който да заеме ключова роля при откриването и управлението на нов филиал на Компанията на позиция

Отговорности:
Участва активно в организирането на работния процес на новия филиал и сформирането на екип;
Идентифицира потенциални нови клиенти и води преговори по условията на договорите, извършва продажби на стоки и услуги на компанията;
Периодично следи пазара и изготвя анализи, прогнози и стратегии за достигане до нови пазарни ниши и увеличаване на клиентската база;
Осъществява регулярно контакти с потенциални и настоящи клиенти с цел стимулиране на продажбите и постигане на търговските цели на Компанията;
Супервизира работата на екипа в поверения му филиал и дава своевременни насоки за разпределение на работните задачи, оптимизиране на процесите и увеличаване на продажбите;
Участва в семинари и обучения в страната и чужбина с цел запознаване на новостите в сектора;

Компанията предлага:
Динамична и стимулираща работа;
Отлично прогресиращо трудово възнаграждение;
Фиксирани годишни бонуси, няколко пъти в годината;
Служебен автомобил;
Въвеждащо обучение, както и периодични обучения в страната и чужбина;

Изисквания към кандидатите:
Професионален опит 3+ години на управленска позиция, сериозно предимство би имал опит в компания за земеделска или тежкотоварна техника;
Висше техническо или икономическо образование;
Добра компютърна грамотност;
Добро ниво на Английски или Немски език;
Стратегическо мислене и доказани лидерски умения;
Лоялност, честност и дългосрочна ангажираност към компанията.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers