HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Управител на хотел
Банско
full-time

Банско full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш партньор е един от най-награждаваните комплекси от затворен тип в България, спечелил множество международни награди, позиционирали го в ТОП 100 в цяла Европа в различни категории. Комплексът предлага уникални възможности за отдих и почивка целогодишно в бутиков петзвезден хотел.

За тях търсим професионалист на високо ниво, със сериозен опит в управлението на луксозни хотели за позиция:

Отговорности:

- Ръководи и организира цялостната дейност по посрещане, настаняване и обслужване на клиентите.

- Контролира качеството на предлаганите услуги на клиентите.

- Контролира и организира оперативните финансово – стопански резултати, хотелската и ресторантьорска дейност и прави предложение за подобряването им.

- Управлява, контролира, мотивира и организира персонала на хотела.

- Организира и контролира извършването на ремонти, реконструкция и модернизация на хотела.

- Проучва рекламациите на клиентите за обслужването на хотела и взима мерки за отстраняване на допуснати слабости и нарушения.

- Проверява заявки на кухня и хотел и при необходимост ги коригира

- Утвърждава графиците за работа на персонала в хотела и провежда оперативни съвещания, свързани с технологията на обслужването и организацията на работа.

- Провежда рекламна и маркетингова дейност за осигуряване по-пълно използване на обектите в хотела заедно с отдел “Маркетинг и реклама”.

Хотелският комплекс предлага:

- Възможност да станете част от екипа на един от най-луксозните и награждавани хотелски комплекси в Европа;

- Супер конкурентно възнаграждение с включени допълнителни социални придобивки.

- Осигурено настаняване;

- Работа с колеги на високо ниво по отвъртени стандарти;

Изисквания:

- Завършено висше образование;

- Опит в хотелско управление – минимум 3 години;

- Отлично владеене на английски език;

- Отлични управленски и комуникативни умения;

- Високо развито внимание към детайла и безкомпромисен стремеж към качество;

- Умения за обслужване и удовлетворяване на клиенти;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers