Новел Плант Фуудс ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Административен асистент
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма Новел Плант Фуудс търси ентусиазиран и организиран професионалист, който да се присъедини към нашия екип в ролята на административен асистент.

Отговорности:

• Подпомагане на екипа в ежедневните административни функции, включително обработка на кореспонденция, приемане на обаждания и управление на електронна поща.
• Организиране и планиране на срещи, събития и пътувания.
• Поддръжка на документацията и архивиране на необходимите документи.
• Помощ в подготовката на презентации, доклади и други документи.
• Съдействие в обработката на финансови данни и сметки.
• Подпомагане в организацията на канцеларски материали и инвентар.

Изисквания:

• Предишен опит в административна област е предимство, но не задължителен.
• Ниво на английски език - добро, както писмено, така и говоримо.
• Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип.
• Организационни умения и внимателност към детайлите.
• Познания в областта на MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
• Високо ниво на самомотивация и желание за развитие.

Предлагаме:

• Конкурентно възнаграждение, което ще бъде определено в зависимост от опита и квалификациите на кандидата.
• Възможности за професионален и личностен растеж в динамична и иновативна работна среда.
• Приятен и приятелски екип.

Ако споделяте нашата страст към иновациите и имате желание да се присъедините към нас, моля, изпратете своето CV и мотивационно писмо на [имейл за кандидатстване].

Очакваме с нетърпение да се запознаем с вас!

Информация за контакт

Телефон: 0883556657

NCD2024 Banner