Административен сътрудник
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

Рекламна агенция търси своя нов колега - сътрудник в отдел "Счетоводство и Администрация". Предлагаме място в приятна работна среда, сред позитивни и подкрепящи колеги.

От новия колега очакваме:

- опитът на позиция, свързана с обработка на първични счетоводни документи, ще се приеме за предимство

- въвеждане на и обработка на данни за фирмата в специализиран софтуер

- работа с програми за издаване на фактури

- изготвяне на счетоводни и банкови документи

- обработка на документи, свързани с пътувания в страната - командировъчни и др.

- обработка на документи, свързани с болнични и ползване на други социални услуги

- комуникация по мейл и телефон с различни организации от частния и държавния сектор

- отлична организираност и спазване на крайните срокове

Изисквания и необходими умения

За нас е важно да притежавате:
Бакалавърска или магистърска степен (Счетоводство, бизнес администрация и сходни);
Опит със счетоводство и административни дейности;
Отлична компютърна грамотност: MS Office и други подобни програми
Комуникационни умения, организираност и прецизност

Ние Ви предлагаме

Предлагаме позитивна и подкрепяща работна среда с желание за дългосрочен ангажимент.

Възнаграждението е мотивиращо като сме предвидили и атрактивен социален пакет - ваучер за храни и стоки, както и възможности за ползване на мултиспорт карта и ежеседмично осигуряване на свежи плодове в офиса.

Ще очакваме автобиографията ви и ще се свържем за среща с кандидатите, които отговарят на описания профил.

Информация за контакт

Телефон: 0889911702

ITCD 2024 Employers