УиПривент България ЕООД
Асистент Човешки ресурси - подбор
Велико Търново
От 1500 до 2000 лв.

Велико Търново длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

"WePrevent Bulgaria" е регистрирана в България през 2012 г. в гр. Велико Търново, част от Нидерландски холдинг. Извършва онлайн видеонаблюдение и превенция 24/7 на обекти в западна Европа.

Във връзка с разширяване на нашия екип, в офиса ни в гр. Велико Търново, търсим да назначим отговорна и мотивирана личност.

Отговорности

• Осъществяване на пълен процес по набиране на персонал.
• Изготвяне на обяви за работа.
• Извършване на предварителен преглед на автобиографиите, като първи етап от подбора.
• Провеждане на интервюта с потенциални кандидати.
• Координиране на процеса по назначаване на кандидатите и комуникация с всички звена във фирмата във връзка с това.
• Подготовка на качествено съдържание за социални и други мрежи във връзка с подбора.
• Участие в събития, свързани с подбора.
• Проактивно участие в изготвянето и изпълнението на Стратегията за човешките ресурси в компанията.
• Административно обслужване на служителите (отпуски, болнични и други).
• Подкрепа за изготвяне на работен график (над 100 служители).
• При необходимост посещения и работа с държавни и финансови институции.
• Комуникира активно с екипа и ръководството.
• Изготвяне на периодични доклади и доклади до ръководството.

Изисквания и необходими умения

• Професионален опит на релевантна позиция - Подбор - минимум 2 години.
• Релевантно висше образование за позицията – Човешки ресурси / Психология.
• Владеенето на писмен и говорим английски език е задължително.
• Практически опит в работата с Microsoft Office - Excel, Word и други приложения

МЕКИ УМЕНИЯ:
• Позитивно can-do отношение.
• Емпатичност.
• Проактивност и силни комуникативни умения, преди всичко слушане и разбиране.
• Лоялност.
• Организация и управление на времето.

Ние Ви предлагаме

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Работа в млад, сплотен и мотивиран екип.
• Интересна и динамична работа.
• Трудов договор на пълно работно време.
• Социални придобивки – ваучери за храна и др.

Ако искате да станете част от нашия екип, изпратете CV с актуална снимка и мотивационно писмо на български и английски език.

Само одобрените кандидати ще бъдат потърсени за интервю.

Информация за контакт

Телефон: 0896708908

JobTiger Banner