Асистент Експорт
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Асистен Експорт, за да се присъедини към екипа им.

Отговорности

Задължения и отговорности:

• Води активна кореспонденция с потенциални и настоящи клиенти;
• Въвежда цени и оферти за продукти за нови и текущи клиенти ;
• Изготвя търговски презентации за продуктовите спецификации;
• Предоставя нужната информация за продукти, цени, условия и наличност на клиенти;
• Следи за оперативното изпълнение на поръчките на клиентите и отговаря за изпращането на мостри.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

• Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Владеене на Английски език – писмено и говоримо;
• Компютърна грамотност;
• Отлични умения за работа с MS Excel;
• Умения за работа в екип, прецизност, организираност и отговорност.

Ние Ви предлагаме

Като част от екипа, ще получиш:

• Отлични условия на труд и възнаграждение;
• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Ваучери за храна;
• Стандартна 5 дневна работна седмица;
• Социални придобивки.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.
Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
JobTiger Banner