Кеърокс България EООД
Асистент Маркетинг и графичен дизайн за град София
София

София длъжност на пълно работно време

Кеърокс България ЕООД е мултинационална компания със седалище във Франция и клонове в 14 европейски страни. Основана през 2000г. и уверено стояща на пазара с търговия на вентилационно, климатизационно и отоплително оборудване.
Ако Вашият профил отговаря на изискванията и сте готови да поемете отговорно предизвикателствата на длъжността, присъединете се към екипa на Кеърокс България ЕООД и бъдете част от успеха на Компанията, като изпратите автобиография с актуална снимка чрез бутона "Кандидатстване".

Отговорности

• Маркетинг - подпомагане и участие в изготвяне на маркетингови стратегии, сезонни кампании и събития, поддържащи основната дейност на компанията. Преговори и организация на работата с външни компании – Print, Outdoor marketing, Digital marketing
• Product management и графичен дизайн – изготвяне, поддръжка и превод на продуктова информация (рекламни брошури, техническа и потребителска информация, каталози) на основни продукти на компанията
• CMS – поддръжка на продуктова информация в Content Management System, електронен магазин, интернет страница и мобилно приложение. Координация с продуктово управление на корпоративно ниво.

Изисквания и необходими умения

• Позитивна и комуникативна личност, притежаваща креативност и организираност
• Акуратност при изпълнение на поставените задачи и при екипната работа;
• Специалност: икономическо или художествено образование;
• Отлични умения за работа с програми за графичен дизайн и предпечат: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, CorelDraw
• Отлични умения за работа с MS Office (Word, Excel)
• Високо ниво на владеене на Английски език - писмено и говоримо

Ние Ви предлагаме

• Работа в професионален екип в мултинационална компания със седалище във Франция и клонове в 14 европейски страни;
• Отлично заплащане по трудов договор
JobTiger Banner