Асистент на Директор стратегически клиенти
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме високотехнологична компания, която е лидер в областта на колокационните услуги с три модерни, неутрални и напълно резервирани дейта центрове от най-висок клас.
Неизменна част от политиката на фирмата е техническо и оперативно оптимизиране, както и постоянно усъвършенстване на всеки детайл.
Клиентите на Телепоинт са мултинационални и български компании, които са се убедили в качеството и високото ниво на нашите услуги.

Отговорности

• Извършва всички административни дейности, които са част от текущата работа (сканиране, копиране и архивиране на документи).
• Води кореспонденция с корпоративни клиенти и доставчици на компанията, на български и английски език.
• Организира и подготвя бизнес срещи като кани участниците и подготвя необходимите справки и материали за случая.
• По време на делови срещи и съвещания води бележки и документира дневния ред на срещите, взетите решения и поставените срокове.
• Поддържа текущата кореспонденция-изходяща и входяща.
• Изготвя справки, анализи и отчети възложени му от Директора.

Изисквания и необходими умения

• Средно/висше образование;
• Добро владеене на английски език;
• Много добра компютърна грамотност;
• Свободна работа с Word и Excel;
• Аналитично мислене и способност за самостоятелно решаване на задачи;
• Силна клиентска ориентираност и желание за работа с клиенти;
• Работа в екип и много добри комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме

• Интересна работа в развиваща се ИТ компания, която е част от света на новите технологии.
• Коректни трудови взаимоотношения.
• Стимулиращо възнаграждение за положения труд.
• Работа в светъл и уютен офис, който се намира на комуникативно място и е удобен да стигнете до него както с градски транспорт, така и с личен автомобил.
• Ще можете да организирате работния си ден в рамките на стандартно работно време, така че да го съчетавате със собствените си ангажименти.

Информация за контакт

Телефон: 0885 747507

JobTiger Banner