Уча.се ЕООД
Асистент организационно развитие
София

София длъжност на пълно работно време

Ние от Образователна платформа №1 в България - Уча.се, търсим комуникативен, организиран и позитивен Асистент за екип Организационно развитие, който да поеме грижата за офиса ни в град София и да организира различни вътрешнофирмени инициативи.

Отговорности

Ще бъдеш част от екип Организационно развитие и ще участваш в реализацията на различни вътрешнофирмени проекти. Ще имаш възможност да се учиш на бизнес администрация и съвременни човешки ресурси в една много динамична среда. И най-важното - ще бъдеш сърцето и душата на офиса ни в София:
- Ще бъдеш дясната ръка на Мениджър организационно развитие в ежедневната работа, чрез което ще имаш възможност да участваш в създаването и въвеждането на различни процеси на ниво компания
- Ще организираш тиймбилдинги, събития и командировки
- Ще бъдеш човекът, който посреща новите колеги и ги запознава с офис средата
- Ще участваш в различни инициативи, които превръщат Уча.се в желан работодател и изграждат ангажираност у колегите
- Ще бъдеш човекът, който всички колеги търсят, когато имат нужда от съдействие
- Ще приемаш и изпращаш пратки
- Ще комуникираш с доставчиците на всички офис услуги - почистваща фирма, интернет доставчик и пр.
- Ще следиш наличности и ще поръчваш регулярно офис материали, дребна техника, кухненски консумативи, мебели и всичко необходимо
- Ще управляваш и съхраняваш важна документация
- Ще посрещаш и изпращаш гости в офиса
- Ще организираш офис пространството при разрастване на екипите
- Ще комуникираш със счетоводството относно плащания и фактури
- Ще съдействаш на Управителя по административни въпроси

Изисквания и необходими умения

- Умения за отлична междуличностна комуникация
- Способност за добро управление на личното време и самоорганизиране на работата и задачите
- Емоционална интелигентност и умения за приемане и интегриране на обратна връзка
- Много засилено внимание към детайла
- Проактивност и адаптивност
- Критично и логично мислене
- Умение за работа в екип и желание да го развиваш
- Отлична езикова грамотност
- Добра компютърна грамотност и отлични познания на офис продуктите на Google
- Желание да допринасяш за развитието на образованието

Опитът на подобна позиция в динамична среда ще се разглежда като предимство, но не е задължителен.

Ние Ви предлагаме

- Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и да се развиваш
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Работа с кауза, която ежедневно променя средата в България
- Атрактивно заплащане
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в Уча.се
VCD