Асистент складова дейност
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма Дан Трейд 2013 ЕООД търси да назначи Асистент складова дейност за склада на компанията в град София. Фирмата се занимава с дистрибуция и търговия на качествени български и вносни хранителни продукти и напитки

Отговорности

Описание на длъжността:
- Извършва обработка на документи за доставки и продажби на продукти
- Работи в система Микроинвест със складова и счетоводна програма (на базово ниво)
- Подготвя, разпечатва, окомплектова документи
- Помага на управителя на склада с проверка на стоки, партиди, срокове на годност
- Следи наличности на всички артикули и планира заявки, заедно с управителя на склада
- Помага при окомплектоване на заявки за клиенти
- Поддържа комуникация с доставчиците на стоки и услуги и организира логистични въпроси за приемане, транспорт на стока, документи и др.
- Приема и изпраща стока

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- основни познания за работа с компютър и софтуер - Excel, Email, Google Drive
- организираност и оправност
- коректност и отговорност
- умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- трудов договор на пълен или непълен работен ден
- въвеждащо обучение
- възможност за развитие и бъдеща смяна на позицията, според нуждите, интереса и отворените позиции
- отстъпка при закупуване за всички над 160 стоки предлагани от компанията
- ваучери за храна (200 лв.)
- мотивиран екип, който е готов да се отзове при всеки възникнал казус и проблем
- коректност и прозрачни отношения
NCD2024 Banner