ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Автобояджии и автотенекеджии за UK
Slough, Великобритания
От 4000 до 5000 лв.

Slough, Великобритания длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.
Мисията ни е както да Ви консултираме максимално коректно, така и да организираме всичко необходимо за предстоящото Ви заминаване.

Отговорности

Изисквания и необходими умения

• Ако за Вас не е проблем да работите минимум 8 часа на ден 6 дни/седмично
• Ако искате да се установите в Великобритания дългосрочно
• Ако имате минимум 1г. Опит в подобна позиция

Ние Ви предлагаме

• Работа 6 дни в седмицата (мин. 50 часа/седмица)
• Редовно седмично заплащане 400 £/Чисто
• Безплатно настаняване в раьона на автосервиза
• Служебен транспорт

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901

VCD