Tanya Stankova Personalvermittlung
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Автобояджия за Германия
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Прекрасна възможност да реализирате мечтите си, да осигурите по-добро бъдеще за Вас и семейството си и да забравите за ниското заплащане!

Отговорности

* точково боядисване на нови автомобили (леки вдлъбнатини, неравности, дефекти в боята)
* обработка на повърхността преди боядисване с леко шлайфане
* боядисване с въздушен пистолет и с лакове на водна основа, боя и прозрачен / защитен лак
* опит с точков блендер е желателен
* полиране, подготовка и предаване на контрола на качеството

Изисквания и необходими умения

- Предишен опит на такава позиция минимум 2 години
- Отговорност и лоялност при изпълнение на задълженията
- Спазване на хигиена на работното място

Ние Ви предлагаме

- Постоянен трудов договор
- Немски здравни и пенсионни осигуровки
- Годишен платен отпуск
- Безплатна (обзаведена) квартира с интернет
- атрактивна бонусна система
-възможност за сезонна работа

Език не е нужен, но ще се счита за предимство.

Информация за контакт

Телефон: +4917683192747

JobTiger Banner