Автомеханик - Shondy's Garage
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

ГАРАЖ.БГ е част от бранда на Shondy's Garage, който се се занимава с автосервизна дейност. След силно начало преди 3 година, автосервиза ни има голяма популярност и все повече доволните клиенти, които искаме да обслужваме и държим това да се случва качествено.

Отговорности

В тази връзка търсим механик, с правилната нагласа за работа, опит и знания в сфверата на автомеханиката, за да допълним нашият екип от професионалисти добре запознати със спецификите на марките и моделите автомобили карани най-масово у нас в средният клас.

Добрият кандидат трябва да познава основните европейски марки от VAG, Mercedes Benz, BMW, както и диагностичните им програми / специфики. Специализирани механици в марките VW, Audi, Mercedes и BMW са с предимство. Нашият сервиз извършва ремонти на:

- Двигатели
- Скоростни кутии
- Ходова част
- Спирачни системи
- Климатични системи
- Силово предаване
- Турбо системи
- Охладителни системи
- Електрически проблеми
- Диагностика / огледи

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- 3 + години опит в сферата
- Опит с ремонти на двигатели или скоростни кутии
- Опит с диагностични програми
- Ista, IMPA, KTS, Launch, Star, OpCom, VAG
- трудова дисциплина и етика
- педантичност и мотивация
- Техническото образование е предимство
- Английският Език е също предимство

Кандидатите на първо място трябва да бъдат дисциплинирани, мотивирани, познаващи основните групи автомобили на нашият пазар и техните специфики. Да имат практика и опит в работата с клиенти и желание да се помага за решаване проблемите на клиентите. Един добър механик трябва да може да работи самостоятелно, както и в екип като е задължително да може да се проверява и да бъде готов да учи.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме работа в динамичен и млад екип, който е всестранно развит и искаме да съберем хората, които като нас работят давайки най-доброто от себе си в името на нашите клиетни. Предлагаме добро трудово възнаграждение, което варира според часовете труд и специализацията на механика и пряката му заработка. Предлагаме и гъвкаво работно време между понеделник и събота, както и допълнителна специализация при желание.

- Заплащане 3500 - 5800 лв
- Постоянен трудов договор
- Работа на 9 часов работен ден
- 40 часова работна седмица
- Опции за допълнителна заработка
- Опция за специализация

Информация за контакт

Телефон: 0878850712

NCD2024 Banner