Автомонтьор
София
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

Автомонтьор

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Автосервиз на комуникативно място, с дългогодишна дейност и утвърдена клиентела.

Отговорности

Извършване на ремонт на:
Двигатели;
Механични скоростни кутии;
Ходова част;
Диагностика и електроремонти;
Климатик;
Ремонти по купето и оборудването на автомобилите;
Демонтаж, монтаж и баланс на гуми.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
Средно ли средно техническо образование, завършено по специалността „ДВГ“;
Опит по специалността – минимум 3 години;
Познания по устройството на автомобила /ДВГ, ходова част, основни агрегати и др./;
Мотивация за работа;
Желание за дългосрочна работа в млад и динамичен колектив;
Отговорно отношение към работата;
СПАЗВАНЕ НА РАБОТНОТО ВРЕМЕ
Личностни качества:
Професионализъм и изградени трудови навици;
Умения за работа в екип;
Точност, коректност и отговорност при изпълнение на поставените задачи;
Инициативност, бързина и качество на работата;
Адаптивност и способност за работа в динамична среда;
Позитивно отношение към клиентите.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
Дългосрочна и сигурна работа на трудов договор и пълен работен ден /от понеделник до петък включително/;
Осигуровки;
Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете професионална автобиография и актуална снимка.
Препоръки от предишен работодател ще бъдат приети с удоволствие.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.

Информация за контакт

Телефон: 0899/902-352

JobTiger Banner