Пощенска банка / Юробанк България АД
more than 300 служителя Apply See employer
Бизнес експерт телемаркетинг
София
full-time

София full-time

Job Description

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;

Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;

Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;

Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За работа в Управление Банкиране на малък бизнес, търсим да назначим мотивиран, отговорен и амбициозен колега за ролята на:

Бизнес Експерт Телемаркетинг

Кратко описание на позицията:
Комуникира ежедневно чрез телефонни обаждания с бизнес клиенти попадащи в сегмент Малък Бизнес, с цел осъществяване на кръстосани продажби, предлагане на оферти и промотиране на активности, промоции и кампании, както и дейности, свързани със задържане на съществуващи клиенти.

Основни отговорности:
Осъществява кръстосани продажби на предлаганите от Банката продукти от Управление "Банкиране на малък бизнес" с цел постигане на зададените цели;
Реализира изходящи обаждания към възложени от базите данни клиенти на Банката за непродажбени инициативи, промотиране на активности и кампании, чрез зададени инструкции и скриптове;
При нужда комуникира с други отдели и звена във връзка с приключване на продажбите на продукти;
Чрез изходящи обаждания стимулира продажбата на продукти насочени към БМБ клиенти като представя техните основни предимства и запознава клиентите с текущи промоции и кампании на Банката – кръстосани продажби на продукти;
При обработка на заявленията, цели постигане на индивидуално възложените му цели и на максимална ефективност по основните измерители (KPIs);
По утвърден работен процес осъществява дейностите по обработване на входящи заявления за кандидатстване за кредитни продукти от онлайн каналите на Банката;
Ежедневно следи и докладва постигнатите лични цели и свършената работа;
Стриктно проследява всички осъществени продажби до тяхното успешно затваряне;
Има задължението надлежно да попълва и отчита всички вътрешно установени документи, файлове и процедури, свързани с функциите на звеното;
Организира срещи между клиенти и служители от Управление „Банкиране на малък бизнес“, с цел финализиране на документи по осъществени сделки;
Подава ежедневна обратна връзка от клиенти за мнението им по онлайн формите и инициативи, в които са включени;
Възможност за работа на 4 или 8 часа.

Изисквания за позицията са:
Висше икономическо образование
Отлично владеене на граматически правилен български език – писмено и говоримо;
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
Добра компютърна грамотност – Word, Excel, Internet;
Продажбени умения;
Добри презентационни и организационни умения;
Справяне с възражения и конфликтни ситуации, свързани с клиенти;
Умения за работа в екип;
Ориентация към постигане на резултати;
Доставяне на резултати в посочените времеви рамки.

Предлагаме ти:
Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
Възможност за професионално и личностно развитие
Ясно дефинирани кариерни пътеки
Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
Работа в приятелскa и динамична среда
Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
Карта Multisport на преференциална цена
Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

ITCD 2024 Employers