Болногледачка
Габрово, Ловеч, Монтана, Русе, Хасково
От 2000 до 3000 лв.

Габрово, Ловеч, Монтана, Русе, Хасково длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма „24 Часа БГ-АУТ” ЕООД с предмет на дейност: предоставяне на социални услуги, обучение в областта на обгрижване на възрастни хора, съпътстващо грижата за възрастни хора както и обучение по чужд език

Отговорности

Отговорности, свързани с домакинството: приготвяне на ядене, извършване на покупки, дейности по почистване, изпълняване на домакински работи, създаване на здравословен вътрешен климат, пране, гладене.
Помощ за следване на начина на живот: oрганизация по протичането на деня, оказване на помощ при ежедневните работи
Други дейности: помощ при приемане на храна, течности или лекарства; помощ при грижа за тялото, къпане, измиване; помощ при обличане и събличане; помощ при ходене до тоалетна включително оказване на помощ при смяна на продукти за инконтиненция (памперси); помощ при ставане, лягане, сядане и вървене.

Изисквания и необходими умения

- благонадеждност и познания в домакинството;
- коректност;
- ангажираност;
- отговорност;
- основни познания по немски език

Ние Ви предлагаме

- здравно и пенсионно осигуряване;
- застраховка при злополука;
- осигурени жилище и храна;
- включени пътни разходи;
- постоянна връзка с координатор на български език
- коректно и навременно заплащане;
- безплатен курс за основни познания по немски език за начинаещите асистенти

Информация за контакт

Телефон: 0887118813

VCD Banner
JobTiger Banner