АББ Пауър Гридс България ЕООД
Бояджия
Велико Търново, Габрово, Ловеч, други в България

Бояджия

Велико Търново, Габрово, Ловеч, други в България длъжност на пълно работно време

Хитачи АББ Пауър Гридс е иновативен технологичен лидер, който осигурява достъпна, надеждна, устойчива и модерна енергия за всички. Ние помагаме на светлината да достигне домовете, и да имаме работещи фабрики, болници и училища. Елате такива, каквито сте, и се подгответе да станете по-добри, докато се учите от другите. Донесете страстта и енергията си и се включете в един екип, който цени една проста истина: Разнообразие + Сътрудничество = Иновации

Отговорности

- Почиства и подготвя материалите (отстраняване на пикове, шлайфане на капаци, ръчно измиване на детайли) за машинно или ръчно боядисване. Следи тяхното качество, при забелязан проблем уведомява ръководителя;
- Отговаря и следи за измерването на вискозитета на боята/грунда;
- Боядисва с пистолет, четка или валяк детайли, части или готови продукти;
- Следи качеството на боядисаните материали и при проблеми уведомява прекия си ръководител;
- Работи с производствена документация (таблет/хартиен вариант) и попълва ежедневно всички прилежащи бланки и протоколи;
- Работи с електронна система за управление на производството (MES);
- Поддържа линията и оборудването в добър и подреден вид ;
- Почиства линията. Отговаря за чистотата на работното място спрямо принципите на 5S;
- П-ри технически проблем на линията уведомява ръководителя Познава и спазва приложимите работни процедури и приложените работни инструкции;
- Познава и спазва изискванията за подготовка, употреба, съхранение и изхвърляне на бои, грундове, лакове и други спомагателни вещества или химикали;
- Познава и спазва процедурите по безопасност при работа с опасни вещества, които се отнасят до конкретното работно място и участъка, в който работи;
- Участва в предвидените обучения и при оптимизиране на процесите на работното място;
- Спазва принципите на Lean Six Sigma, дава идеи за подобрения;
- Контролира отстраняването на техническия проблем в оборудването.

Изисквания и необходими умения

- Средно образование, техническо ще бъде предимство;
- Възможност за работа на смени;
- Изпълнителност и отговорност;
- Внимание към детайла;
- Сръчност;
- Умение за работа в колектив.

Ние Ви предлагаме

- 13-та заплата;
- Ваучери за храна;
- Допълнително здравно осигуряване ;
- Осигурен транспорт;
- Финансова помощ при релокация;
- Допълнителни бонуси.

Информация за контакт

Телефон: 0882109086

VCD